KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13899026
nr 1389 9026
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, 2 st, Troll, yttermått inklusive ram: 42x34 respektive 48x36 cm. Signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 5 april 2021
kl 18:47:19
800 kr
900 kr
1.100 kr
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt